Nasze dobre strony:

Nasze strony

Jesteśmy z Wami
od 1995 roku

polski producent sprzętów medycznych
fizykoterapia laser

Jesteśmy od 1995 roku liczącym się producentem sprzętu do fizykoterapii na rynku polskim. Szczycimy się tym, że Astar to w 100% polski kapitał, produkcja w całości w Polsce, wszystkie podatki płacone w Polsce. Dajemy pracę sześćdziesięciu siedmiu osobom.

Po rozwoju na rynku krajowym przyszedł czas na budowanie swojej pozycji na rynkach zagranicznych. Jesteśmy obecni w kilkudziesięciu krajach całego świata.

Posprzedażową obsługę w zakresie przeglądów i napraw realizuje rozbudowany, przyjazny klientowi dział serwisu i sieć firm współpracujących. Kilkadziesiąt tysięcy urządzeń naszej produkcji jest obsługiwanych przez wciąż poszerzające się grono naszych nabywców.

Wspieramy sponsorsko świat sportu w wymiarze międzynarodowym – jesteśmy partnerem technicznym Macabi Tel Aviv, krajowym – współpracujemy z reprezentacją Polski koszykarzy na wózkach i regionalnym – wspieramy kluby siatkarskie BBTS i BKS.

Podążamy za perfekcją

Nie ustajemy w rozwoju. Na naszym koncie możemy zapisać kilka innowacyjnych rozwiązań jak np. przystawka do lasera DILA, tryb interwałowy w aparacie do fali uderzeniowej Impactis M+, tryb dualny emisji pola magnetycznego czy sensoryczny wskaźnik obecności pola.

Nie spoczywamy na laurach i doświadczenie zdobyte w fizykoterapii ludzi przenosimy do weterynarii.

fizjoterapia

procent polskiego kapitału

gabinety rehabilitacyjne

lat doświadczenia

fizykoterapia

osób załogi

rehabilitacja

w tylu krajach jesteśmy obecni

Następny slajd

Firma godna zaufania
2020

certyfikat TÜV

Certyfikat ISO
2019

firma godna zaufania fizjoterapia

Firma godna zaufania
2019

nagroda

Firma godna zaufania
2018

Następny slajd