Nasze dobre strony:

Nasze strony

Poznaj nasz zespół

„Wielu ludzi wkracza w nasze życie zupełnie przypadkowo.
Niektórzy pojawiają się na kilka dni, inni niekiedy nawet tylko na kilka godzin.
Nieliczni pozostają z nami na zawsze.”

Janusz Leon Wiśniewski

firma fizjoterapeutyczna

Właściciele

Aleksander Jędrzejowski

alt

Właściciel

ajedrzejowski@astar.eu

Robert Dziendziel

alt

Właściciel

rdziendziel@astar.eu

Dział księgowości

Marzena Powaserys

alt

Główna księgowa

mpowaserys@astar.eu

+48 781 777 161

+48 33 829 24 48

Dział handlowy

Agnieszka Wach-Podgórska

alt

Kierownik działu

apodgorska@astar.eu

+48 725 777 525

Jacek Zygma

alt
woj. podkarpackie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie

Opiekun regionu

jzygma@astar.eu

+48 693 608 022

Michał Chojnacki

alt
woj. podlaskie, warmińsko mazurskie, kujawsko pomorskie

Opiekun regionu

mchojnacki@astar.eu

+48 726 777 505

Rafał Duraj

alt
woj. śląskie, lubelskie, świętokrzyskie, łódzkie

Opiekun regionu

rduraj@astar.eu

+48 693 607 022

Rafał Smoleń

alt
woj. małopolskie, mazowieckie

Opiekun regionu

rsmolen@astar.eu

+48 660 461 019

Mariusz Starkowski

alt
woj. pomorskie, zachodnio pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opiekun regionu

mstarkowski@astar.eu

+48 785 707 080

Dział realizacji zamówień

Ewelina Michniok

alt

Kierownik działu

emichniok@astar.eu

+48 33 829 24 40 w. 2

Patrycja Dokupil

alt

Pracownik działu realizacji zamówień

pdokupil@astar.eu

+48 33 827 18 57

Magdalena Ligęza

alt

Pracownik działu realizacji zamówień

mligeza@astar.eu

+48 33 827 18 58

Dział marketingu

Ewelina Bieszczad

alt

Specjalista ds. marketingu

ebieszczad@astar.eu

+48 725 777 515

+48 33 827 18 55

Sebastian Jonkisz

alt

Product Manager

sjonkisz@astar.eu

+48 726 703 070

+48 33 827 18 64

Dział eksportu

Dominika Pagacz

alt

Export Manager

sales@astar.eu

+48 725 50 80 50

+48 33 827 18 69

Ewelina Lichna

alt

Key Account Manager

elichna@astar.eu

+48 781 70 90 70

+420 605 979 289

Maciej Nalewajski

alt

Key Account Manager

export@astar.eu

+48 695 50 40 80

+48 33 827 18 56

Dział projektowy

Roman Łyczko

alt

Kierownik działu

rlyczko@astar.eu

+48 726 803 080

+48 33 499 59 71

Dział serwisu

Paweł Skwierczyński

alt

Kierownik działu

pskwierczynski@astar.eu

+48 33 827 18 50

Daniel Bober

alt

Specjalista d.s. przeglądów technicznych

dbober@astar.eu

+48 691 777 565

Piotr Rinner

alt

Specjalista d.s. przeglądów technicznych

prinner@astar.eu

+48 695 402 822

Jarosław Nowicki

alt

Specjalista d.s. przeglądów technicznych

jnowicki@astar.eu

+48 726 802 080

Dział produkcji

Tomasz Gębala

alt

Kierownik działu

tgebala@astar.eu

+48 693 224 090

+48 33 829 24 49

Dział logistyki

Dariusz Nycz

alt

Kierownik działu

dnycz@astar.eu

+48 697 205 030

+48 33 829 24 44

Waldemar Jurasz

alt

Pełnomocnik ds. jakości

wjurasz@astar.eu

+48 33 499 24 40 w. 80