Nasze dobre strony:

Nasze strony

Aparaty do
elektroterapii

Początki elektroterapii sięgają wieku XVIII. Jej prekursorem był prof. Luigi Galvani. Z racji tego, że elektroterapia jest tak dojrzałą metodą fizykoterapeutyczną, jest ona dobrze przebadana co potwierdzają liczne badania naukowe. To czyni z elektroterapii bardzo użyteczne narzędzie lecznicze.

Aparaty do elektroterapii

Akcesoria

PhysioGo 100A

Nowoczesne urządzenie PhysioGo 100A reprezentuje rodzinę aparatów PhysioGo – najnowocześniejszych urządzeń marki Astar z Bielska-Białej. Aparat ten wykorzystywany jest w wielu gabinetach fizykoterapeutycznych w celu prowadzenia zabiegów elektroterapii oraz elektrodiagnostyki.

Urządzenia do elektroterapii

Aparaty do elektroterapii, elektrostymulatory, jak i cała dziedzina fizykoterapii wykorzystuje prąd elektryczny by dać urządzeniom do terapii możliwość działania. Elektroterapia natomiast zrobiła krok dalej i postanowiła przekształcić elektryczność i prądy w coś co leczy. Prądy terapeutyczne są różnorodne, mają swoje osobliwe cechy, wygląd oraz działają w różny sposób. Urządzenia do elektroterapii firmy Astar mają ich aż kilkanaście co powoduje, że elektroterapia z firmą Astar daje nam wiele możliwości leczenia oraz wspomagania pacjenta.

Impulsy elektryczne wykorzystywane w czasie zabiegu powodują pobudzenie komórek, podobnie jak z sercem, które prądem elektrycznym pobudzane jest do powtórnego lub regularnego działania. Ale nie jest to jedyny proces zachodzący w czasie tej terapii, elektroterapia mianowicie powoduje produkowanie endorfin oraz szereg innych procesów działających przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz regeneracyjnie. Aparaty do elektroterapii Astar są produkowanie od ponad ćwierć wieku z największą starannością by sprostały wymaganiom naszych klientów.